Oud-leerling maakt zich sterk voor een mooi schoolplein obs De Musselhorst

15 september 2017

Kevin Dam studeert Sport & Bewegen aan het Alfa College en is oud-leerling van obs De Musselhorst. Hij organiseert voor de school op vrijdag 22 september aanstaande een sponsorloop. Alle leerlingen dragen hun steentje bij, ze zoeken sponsoren en ze lopen zoveel mogelijk rondjes om geld in te zamelen voor een nieuw speeltoestel op het schoolplein.

Directeur van obs De Musselhorst Baukje Huijsse legt uit hoe de actie is ontstaan: “Kevin is oud-leerling van onze school. Toen hij in het kader van zijn opleiding een sportevenement mocht organiseren, leek het hem leuk om een sponsorloop voor onze school te organiseren. De school spaart al een aantal jaren voor de aanschaf van een nieuw speeltoestel op het plein. Er zijn al diverse pleinfeesten georganiseerd en er is een startbedrag.”

 

“Leerlingen gaan de komende dagen de buurt in op zoek naar sponsoren. Vanwege het openbare karakter van het speelplein hopen we dat ook buurtbewoners of bedrijven onze leerlingen willen sponsoren. Op 22 september is dan de sponsorloop op het veld naast de school. We hebben de leerlingen van de school verdeeld in drie groepen. De eerste groep start om 10.00 uur, de tweede groep om 10.45 uur en de derde groep om 11.30 uur.”

 

“Wat deze actie is zo bijzonder maakt is dat onze leerlingen zich onder leiding van een oud-leerling sterk maken voor hun school. Zij willen iets bereiken en gaan er samen voor. Zo geven zij samen inhoud aan onze slogan: Leren en werken bij OPRON? De tijd van je leven!”

 

Buurtbewoners of bedrijven, die geen leerlingen van school aan de deur krijgen mogen contact opnemen met info@obsdemusselhorst.nl en hun bijdrage doorgeven.

Deze website maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken cookies om het gebruik van de website zo optimaal mogelijk te laten verlopen. Door op ‘Akkoord’ te klikken of door te gaan met gebruik van de website ga je akkoord met het gebruik van deze cookies.


Of klik hier voor meer informatie.